Apartamenty i Pokoje w Łazach

Zapraszamy na wakacje nad morzem
Prezentacja Prezentacja Prezentacja Prezentacja
Zapraszamy do Łazów

Nasza malownicza posiadłość położona jest w Łazach, bezpośrednio przy rezerwacie Natura 2000 i tylko 250 m od morza. Bliskość morza, czystych i szerokich plaż oraz unikalny mikroklimat miejscowości stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku. Nasze domy apartamentowe, o niepowtarzalnych wnętrzach i dopracowanym detalu usytuowane są na rozległej, zielonej przestrzeni z ogrodem. To idealne miejsce dla wymagających osób, ceniących bliskość natury i wypoczynek z dala od dużych aglomeracji turystycznych (w Łazach wygodne miejsce na plaży dostępne jest o każdej porze sezonu). Każdy apartament posiada oddzielne wejście z zewnątrz, własny taras w lub - w przypadku apartamentów położonych na piętrze - własne miejsce biesiadowania w ogrodzie. Takie rozwiązanie pozwala wszystkim naszym gościom zachować niezbędną do wypoczynku intymność.

Jeżeli cenicie Państwo komfort, spokój, lubicie wyjątkowe miejsca - zapraszamy do nas.

Na naszej posiadłości znajdziecie Państwo: boisko do piłki siatkowej, plac zabaw dla dzieci, strefę wypoczynku na hamakach, sprzęt do nordic walking, bezpłatny parking oraz dużą przestrzeń dla każdej aktywności.

Naszym gościom przysługuje rabat 5 % w położonej w pobliżu, wyśmienitej restauracji rybnej Złazisko.

Do dyspozycji gości oddajemy:

Apartament I

Nowe apartamenty o podwyższonym standardzie. Urokliwe wnętrza, zaprojektowane z dbałością o detal przez prestiżową pracownię projektową posiadają wysoki, loftowy strop (3,3 m) z widocznymi belkami konstrukcyjnymi dzięki czemu można cieszyć się wrażeniem dużej przestrzenności. Jasna, nadmorska stylistyka tworzy atmosferę relaksu wakacyjnego. W livingu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz TV z płaskim ekranem. Każdy apartament posiada własny taras, do którego prowadzą wyjścia zarówno z livingu, jak i sypialni. Apartamenty posiadają 4 miejsca do spania, a jednym z nich zostało przewidziane dodatkowe, piąte miejsce do spania.
W apartamentach I dostępne jest Wi-Fi

Apartament II

Apartamenty z jedną sypialnią, położone na parterze. W livingu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, TV z płaskim ekranem i kominek. Każdy apartament dysponuje własnym tarasem. Apartamenty posiadają 4 miejsca do spania.

Apartament III

Apartamenty z dwoma sypialniami, położone na piętrze. W livingu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz TV z płaskim ekranem. Dla każdego apartamentu przeznaczone jest osobne miejsce biesiadowania w ogrodzie. Apartamenty posiadają 7 miejsc do spania.

Mieszkanie

Położone na piętrze mieszkanie składa się z trzech pokoi (2 - 3 osobowych), aneksu kuchennego i wspólnej łazienki. Każdy pokój wyposażony jest w TV z płaskim ekranem i lodówkę. Mieszkanie posiada 9 miejsc do spania.